Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

 • akumulatory do atv
 • akumulator do łodzi
 • akumulatory-motocyklowe
 • Akumulatory offroad
A A A

NAPEŁNIANIE, SERWIS KLIMATYZACJI - Odgrzybianie, Ozonowanie

Jesteśmy ekspertami w obsłudze klimatyzacji samochodowej. Oferujemy sprawdzenie układu i ponowne uzupełnienie czynnika chłodniczego. Gdy klimatyzacja nie chłodzi, zapraszamy do naszego serwisu w celu jej sprawdzenia.


Producenci samochodów zalecają ponowne napełnienie systemu klimatyzacji co 2 lata, jednak zwykle nie uwzględnia się tego w trakcie zwykłego harmonogramu przeglądu technicznego. Około 10-15% systemów klimatyzacji samochodowej ma wyciek czynnika chłodniczego co roku, co oznacza, że jeśli pojazd ma więcej niż 2 lata wymaga ponownego napełnienia układu.


Nasi wyszkoleni technicy pokażą różnicę w systemie klimatyzacji, przed i po ponownym napełnieniu gazu. Systemy klimatyzacji, które nie są w pełni naładowane będą mniej efektywne, będą wykonywały cięższą pracę,a tym samym zwiększały obciążenie silnika spalając większe ilości paliwa! Zasilania klimatyzacji możemy wykonać w ciągu 1 godziny, w tym czasie jednocześnie możemy dokonać odkażenia układu z gromadzących się bakterii i usunąć nieprzyjemne zapachy.


Stosujemy bardzo skuteczne urządzenie do odkażania i dezynfekcji układów klimatyzacji samochodowej.Pozwalają one na dogłębne i profesjonalne oczyszczenie kanałów powietrznych i parownika min. z grzybów, pleśni, bakterii i wirusów wydzielających nieprzyjemne zapachy, powodujące stany chorobowe.Odkażający czynnik jest bardzo skuteczny, oraz bez zapachowy, zabija grzyby, pleśń, bakterie. Istnieje też możliwość zastosowania środka do odświeżania powietrza przyczep kempingowych itp. Czynnik usuwa i eliminuje nieprzyjemne zapachy powstałe w wyniku palenia tytoniu, emisji plastiku, przewożenia zwierząt, itp. Czynnik roztacza przyjemną woń i na długo odświeża wnętrze! Ceny naszych usług są ciągle atrakcyjne

.

Korzystamy z nowoczesnego urządzenia Magneti Marelli

OZONOWANIE niszczy: wirusy, bakterie, drożdże, grzyby i pierwotniaki. Pobudza system immunologiczny , czyści tętnice i żyły, poprawia krążenie , oczyszcza krew i układ limfatyczny , normalizuje poziom hormonów i produkcję enzymów, redukuje ogniska zapalne w całym organizmie, redukuje ból, uspokaja nerwy, tamuje krwawienie, zapobiega wstrząsowi nie dopuszcza do udaru, redukuje sercową arytmię, ulepsza funkcje mózgowe i pamięć, utlenia toksyny, pomaga w usuwaniu z organizmu metali ciężkich; zapobiega i odwraca zwyrodnieniowe choroby, zapobiega i leczy zaraźliwe choroby, zapobiega i eliminuje autoimmunologiczne choroby.

 

ZASTOSOWANIE: w samochodach osobowych, ciężarowych, jachtach itp. Może być używany do wszystkich systemów klimatyzacji sterowanych ręcznie lub elektronicznie / klimatronik / w samochodach z filtrem lub bez filtra anty pyłkowego.

 

 

WYMIANA FILTRA KABINOWEGO W CENIE !!!

 

Cennik obsługi klimatyzacji:

 • uzupelnienie klimatyzacji
 • opróżnienie układu z czynnika
 • oczyszczenie instalacji i układu z wilgoci
 • oznowanie (usuwanie zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia)
 • Odgrzybianie
 • próba szczelności układu
 • napełnienie Czynnikiem, Olejem i UV
 • pomiar efektywności chłodzenia
 • kontrola sprężarki, wentylatora i szczelności zaworków
 • wymiana filtra kabinowego

 

CENNIK

Pełny serwis + filtr powietrza 199 zł

Pełny serwis 149 zł

Odgrzybianie ozonem i ultradzwiękami 99 zł

 

 

ADRES:

sprzedaż - montaż - serwis
ul. Małe Garbary 1
( przy stacji ORLEN)
61-756 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 9 - 19
Sobota: 9 - 14

Telefon: 061 62 82 103