Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A

Ubiegłoroczna edycja targów BOATEX zajęła aż dwa pawilony o łącznej powierzchni 10 000 mkw. Niewątpliwie największe wrażenie na zwiedzających zrobiły okazałe łodzie motorowe z kunsztownie wykonanymi detalami, które pojawiły się na stoiskach takich firm jak A.M.S. Boats, Power Boats Poland czy Dedimarine. Ekspozycję uzupełniła oferta kajaków, pontonów, łodzi i skuterów, a także odzieży sportowej.

 

4pasji mapa 2

 

Jaki plany mają organizatorzy targów BOATEX na rok 2017?

Targi BOATEX bez wątpienia poczyniły duży krok do przodu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów sportów wodnych. Stało się tak nie tylko za sprawą większej i bardziej urozmaiconej ekspozycji, ale przede wszystkim dzięki gościom specjalnym targów, którzy nadali targom BOATEX wyjątkowego klimatu. Taka formuła znalazła pozytywny oddźwięk w opiniach wystawców i zwiedzających i niewątpliwie ten kurs będziemy trzymać, by budować pozycję wydarzenia na rynku wydarzeń targowych. – informuje Piotr Kamiński, Dyrektor Projektu BOATEX.

 

W dniach od 17 do 19 lutego 2017, w ramach poznańskich spotkań z tematyką wodną, po raz kolejny swoją ekspozycję, w tym sporo nowości, zaprezentują Dostawcy Prądu - Akumar Grupa. Trzy targowe dni znów będą tętniły życiem, a Boatex i przenikające się równolegle imprezy, odwiedzą tłumy zwiedzających. Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, które usytuowane będzie w hali 6A.

 

 

loading...

 

 

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Najnowsze artykuły