Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A

Polecane produkty

Jaki akumulator do łodzi, pontonu | Polski Tuborg

 

Każdy posiadacz łodzi lub pontonu z napędem elektrycznym prędzej czy później musi sobie zadać pytanie, jaki akumulator do łodzi wybrać? Zamontować jeden, czy może układ kilku akumulatorów? A może wybrać opcję dual? Odpowiedzi na te pytania zależą od:

 • wielkości łodzi lub pontonu i jej obciążenia,
 • przeznaczenia i sposobu użytkowania łódki,
 • pokonywanych dystansów i długości rejsu,
 • ilości dodatkowego wyposażenia zasilanego energią elektryczną, z którego korzystamy w czasie podróży.

 

Baterie AA, akumulatorki AAA, baterie CR, akumulatory do zabawek

 

W życiu codziennym bardzo często ułatwiamy sobie wiele czynności, korzystając z urządzeń elektronicznych. Do ich zasilania stosuje się:

 • alkaliczne baterie AA lub AAA,
 • akumulatorki AAA lub AA,
 • akumulatory 6V lub 12V,
 • litowe baterie CR.

Te ostatnie popularnie nazywane są pastylkowymi, ponieważ kształtem i wielkością przypominają pastylki. Różnią się one wymiarami, pojemnością oraz napięciem prądu.

Akumulatory Fulbat

 

Akumulatory Fulbat | Akumulatory rozruchowe

Francuska firma Fulbat w ostatnich latach stała się przodującą marką w branży akumulatorowej. Akumulatory FULBAT to akumulatory rozruchowe znane na całym świecie od 2005 roku. Zostały zaprojektowane tak, aby stale dostarczać moc i gwarantować optymalną wydajność.

Akumulatory samochodowe Duracell 

Duracell | Akumulatory dostosowane do Twoich potrzeb

 

Jak powstały baterie Duracell?

 

Historia firmy Duracell rozpoczęła się w latach 20. XX wieku. Naukowiec Samuel Ruben poszukiwał materiałów do przeprowadzenia jednego ze swoich eksperymentów. Podczas poszukiwania sprzętu trafił zupełnie przypadkowo do Phillipa Rogera Malloy. Znanego już wtedy, otwartego na innowacje producenta wolframowych przewodów elektrycznych.

Nowości Duracell-nowe modele akumulatorów

Firma Duracell Automotive ogłosiła wprowadzenie nowych rozwiązań dla swoich kluczowych produktów. Rozszerzyła ofertę akumulatorów samochodowych o kolejne modele. Do gamy akumulatorów z serii Extreme dołączyły:

 • Duracell Extreme DE 60 AGM,
 • Duracell Extreme DE75 EFB
 • Duracell Extreme EFB JIS. (azjatyckie auta)

 

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.