Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A

Aktualności firmowe

Informacje o nowych oddziałach, imprezach i targach.

 

aktualności firmowe

Pomaganie to działanie!!!! Jedziemy z pomocą. Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji !!!!! akumulatorowcyakumulatorowcom

akumulatory Warszawa Praga adresy sklepów z akumulatorami Dostawcy Prądu

Akumulatory Warszawa Praga – nowy sklep

 

Nowy sklep z akumulatorami z logiem Dostawcy Prądu już otwarty. Tym razem w dzielnicy Warszawa Praga. Sklep znajduje się u zbiegu ulic Olszynki Grochowskiej i Grochowskiej tuż przy pętli tramwajowej Gocławek.

Nowe modele akumulatorów samochodowych Duracell AGM, EFB,

 

Już dostępne w sprzedaży

Nowe modele akumulatorów Duracell 

W grudniu ubiegłego roku zapowiadaliśmy wprowadzenie nowych modeli akumulatorów Duracell. Od lutego są już dostępne w sprzedaży. Oferta handlowa - detaliczna oraz hurtowa dostępna jest u naszych przedstawicieli handlowych. Dostępne są również w sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Opis nowych zasad sprzedaży akumulatorów suchoładowanych

Nowe zasady sprzedaży akumulatorów

 

Coraz częściej w prasie oraz na portalach motoryzacyjnych pojawiają się wzmianki o nowych zasadach sprzedaży akumulatorów. Redaktorzy straszą, a jak wiadomo strach, ma zwykle wielkie oczy. My z kolei chcemy uspokoić naszych klientów. Wprowadzane zmiany w przepisach nie ograniczają w żaden sposób dostępności akumulatorów. Dotyczą jedynie sposobu ich sprzedaży. Od 1 lutego 2021 roku zaczęły obowiązywać w Polsce nowe zasady sprzedaży akumulatorów suchoładowanych. Zasady sprzedaży pozostałych typów akumulatorów pozostają bez zmian.

Sklep z akumulatorami Wrocław Sulowska

Akumulatory Wrocław

Gdzie kupić akumulator?

Gdzie oddać akumulator? 

Jeśli nurtuje Cię chociaż jedno z powyższych pytań, pomożemy Ci znaleźć na nie odpowiedź. Coraz częściej, aby znaleźć potrzebne informacje, korzystamy z wyszukiwarki internetowej. Na przykład pytamy: gdzie kupić akumulator? Dla takiej frazy otrzymamy kilka milionów odpowiedzi. Którą z proponowanych firm wybrać? Wybór jest naprawdę trudny. Można też popytać wśród znajomych, gdzie oni kupują akumulatory. To znacznie zawęzi wybór, ale za to uzyskane informacje będą wiarygodne. A przynajmniej bardziej wiarygodne niż komentarze przypadkowych użytkowników sieci. Możemy też rozważać, czy lepiej kupić akumulator w dużym sklepie sieciowym, czy może w małym lokalnym sklepiku? My dzisiaj chcemy zaproponować Wam coś pomiędzy. Polecamy, sprawdzone przez setki klientów, dwa sklepy z akumulatorami we Wrocławiu.

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.