Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
Test akumulatora

Sprawny akumulator na zimę w 3 krokach

 

Poranki coraz chłodniejsze, za oknem szron iskrzy się w blasku słońca... Wychodzisz z domu i momentalnie czujesz rześki chłód. Wsiadasz do samochodu, przekręcasz kluczyk w stacyjce i … nic. Próbujesz jeszcze raz. O, rety! Żeby tylko odpalił...

Który kierowca tego nie doświadczył? Jeśli nie chcesz, żeby jesienno-zimowy koszmar dopadł i Ciebie, przygotuj się na nadejście zimy. Chętnie Ci w tym pomożemy.

 

 

Pierwszy krok-diagnostyka akumulatora.

Zrób pierwszy krok. Przyjedź do najbliższego sklepu sieci Dostawcy Prądu i sprawdź swój akumulator.

 adresy sklepów stacjonarnych sieci Dostawcy prądu

Znajdź najbliższy sklep

Nasi eksperci czekają na Ciebie.

  • Za darmo  przeprowadzą diagnostykę akumulatora w Twoim pojeździe.
  • Doradzą, czy zakup nowego akumulatora jest konieczny, czy wystarczy naładować stary.
  • Udzielą Ci praktycznych wskazówek, co robić, aby mieć sprawny akumulator na zimę.

 

Drugi krok-rozważ zakup ładowarki lub prostownika.

Jeśli akumulator jest słabo naładowany kup ładowarkę lub prostownik odpowiedni dla Twojego akumulatora. W tej kwestii zdaj się na naszych ekspertów. Zaproponują najlepsze dla Ciebie produkty z naszej szerokiej oferty prostowników i ładowarek. W sprzedaży mamy do wyboru takich producentów, jak:

  • CTEK
  • Victron
  • Reco
  • Deca
  • Tuborg
  • Noco.

Zapoznaj się także z najnowszym produktem w naszej ofercie - ładowarką Reco STC-10.reco stc10 inteligentna automatyczna ładowarka samochodowa

Krok trzeci

Najważniejsza jest prewencja. Staraj się systematycznie dbać o akumulator. Regularnie sprawdzaj, czy jest naładowany. Możesz to zrobić za pomocą testera do akumulatorów lub zwykłego multimetru. Są one dostępne w ofercie naszych sklepów. Szczególnie pamiętaj o tym, gdy auto ma dłuższy przestój. A także, gdy zanosi się na duże spadki temperatur.

Obecnie samochody posiadają liczne dodatkowe wyposażenie elektroniczne. Przyspiesza to proces rozładowywania się akumulatora. W związku z tym ładowarka elektroniczna staje się powoli niezbędnym elementem wyposażenia samochodu. Warto o tym pamiętać, bo święta tuż, tuż.

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.