Akumulatory Przeźmierowo Dostawcy Prądu

Sieć sklepów „Dostawcy Prądu” dynamicznie się rozwija i z roku na roku naszych punktów jest coraz więcej. Z końcem czerwca 2017 roku, postanowiliśmy otworzyć punkt sprzedaży w Przeźmierowie gmina Tarnowo Podgórne.
Wszystkich klientów z Przeźmierowa, Tarnowa Podgórnego i okolic zapraszamy na darmową ekspertyzę akumulatora. Niezależnie od tego gdzie został on kupiony. Sprawdzimy Państwu również instalację samochodową – napięcie ładowania, pobór prądu i sprawność rozrusznika, to wszystko całkowicie BEZPŁATNIE.
W ofercie Akumulatory Przeźmierowo znajdziecie pełną gamę:
- akumulatorów samochodowych,
- akumulatorów ciężarowych a także akumulatory do motocykli,
- akumulatory do łodzi,
- akumulatory do kampera,
- akumulatory do kosiarek,
- prostowniki,
- przetwornice oraz ładowarki automatyczne.
Adres sklepu:
ul. Rynkowa 1
62-081 Przeźmierowo
tel.: 790 390 299
Pn.-Pt. 9 -17
Sobota 9-14
O nas
Jesteśmy nowoczesną firmą, która prowadzi usługi w zakresie sprzedaży i diagnostyki akumulatorów, wszelkiego rodzaju baterii kwasowo-ołowiowych oraz baterii żelowych typu GS służących do rozładowań cyklicznych w układach indukcyjnych, a także akumulatorów litowo-jonowych.
W ofercie znajdą Państwo też prostowniki, ładowarki do akumulatorów rozruchowych i żelowych. Na rynku polskim jesteśmy przedstawicielem kilku renomowanych producentów takich jak:
Varta, Exide, Centra, Yuasa, Trojan, Optima, CTEK, Stef-pol, Victron.
W dalszym ciągu rozwijamy się i poszerzamy ofertę handlową asortymentu sprzedawanego, jak również w zakresie świadczonych usług. Zespół doświadczonych fachowców sprosta największym wyzwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dobra lokalizacja przedsiębiorstwa i prawidłowa polityka rozwoju naszej firmy sprawiła, iż z roku na rok prowadzona przez nas firma, dynamicznie się rozwija.
Historia gminy Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne to gmina wiejska położona na zachód od Poznania. Graniczy ze stolicą województwa wielkopolskiego i znajduje się na obszarze metropolitalnym Poznania, co wiąże się z silnymi oddziaływaniami, m.in. na procesy suburbanizacyjne, widocznymi zwłaszcza we wschodniej części gminy.
Siedziba gminy jest oddalona od poznańskiego rynku o około 20 km, a wschodnia część gminy – o nie więcej niż 10 km. Położenie w zachodniej części Polski – około 180 km od granicy z Niemcami – oraz w pobliżu Poznania to ważne czynniki wpływające na rozwój gminy.
Korzystna lokalizacja jest dodatkowo wzmacniana przez dostęp do infrastruktury transportowej. Środkiem gminy biegnie droga krajowa nr 92 wybudowana w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych. Przez wiele lat – do otwarcia autostrady A2 – była to główna trasa łącząca Warszawę, Poznań i Berlin. Autostrada znajduje się na południe od gminy. Bezpośredni i wygodny do niej dostęp z terenu gminy zapewnia trasa S11, pełniąca rolę zachodniej obwodnicy Poznania. Droga krajowa nr 92 i droga ekspresowa S11 krzyżują się na terenie gminy, między miejscowościami Sady i Swadzim (w pobliżu centrum logistycznego Amazona). Gmina nie ma bezpośredniego dostępu do linii kolejowych, ale znajduje się bardzo blisko portu lotniczego Poznań-Ławica (który jest położony tuż za wschodnią granicą gminy, bezpośrednio przy miejscowości Przeźmierowo). Przez północną część gminy przebiega rurociąg naftowy „Przyjaźń” (w miejscowości Góra znajduje się przepompownia).
Od połowy lat dziewięćdziesiątych Tarnowo Podgórne jest postrzegane jako gmina sukcesu. Świadczą o tym liczne nagrody i wysokie pozycje w rankingach przyznawane gminie i osobom z nią związanym, zwłaszcza od końca lat dziewięćdziesiątych, jednak warto dodać, że już w 1979 r. Tarnowo zwyciężyło w ogólnopolskim konkursie „Gmina – Mistrz Gospodarności”.
Główną miejscowością gminy jest wieś Tarnowo Podgórne, w której zlokalizowano urząd gminy oraz najważniejsze instytucje. Jednocześnie pod względem liczby ludności ustępuje ona miejsca miejscowości Przeźmierowo położonej we wschodniej części gminy, tuż przy granicy z Poznaniem. W 2013 r. w Tarnowie mieszkało około 4,9 tys. osób, a w Przeźmierowie 6,2 tys. Mimo istotnego przyrostu liczby mieszkańców w obu miejscowościach proporcja między nimi utrzymuje się na zbliżonym poziomie od początku lat dziewięćdziesiątych.
Czytaj więcej na http://www.tarnowo-podgorne.pl/o-gminie/informacje-podstawowe/historia/