Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

A A A

Witamy na stronach znanej i nowoczesnej firmy handlowo-usługowej, która prowadzi usługi w zakresie sprzedaży i diagnostyki akumulatorów, wszelkiego rodzaju baterii kwasowo-ołowiowych oraz baterii żelowych typu GS służących do rozładowań cyklicznych w układach indukcyjnych. Nasze produkty są nową serią akumulatorów wapniowych zaprojektowaną w taki sposób, aby zaspokoić wszystkie wymogi użytkowników. Koncepcja i sposób produkcji naszych akumulatorów znacznie zwiększają żywotność tych wyrobów różniących się mocą i parametrami technicznymi, umożliwiając tym samym na udzielenie gwarancji o maksymalnie długim okresie. Wszystkie produkty zostały oparte o najnowsze tendencje w dziedzinie motoryzacji i posiadają certyfikaty aprobaty technicznej, spełniające normy bezpieczeństwa i ekologii CLA, PCBC, według DIN.

 

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo m.in. : akumulatory do łodzi, kamperów, żelowe i AGM, pełną gamę akumulatorów samochodowych, motocyklowych. Akumulatory ciężarowe, do maszyn budowlanych, głębokiego rozładowania, do maszyn czyszczących, sprzątających, podnośników koszowych, platform, paneli słonecznych, solarów, kosiarek, alarmów, kas fiskalnych, pojazdów zabytkowych, systemów start&stop, baterie trakcyjne do pojazdów typu Melex, Clubcar, wózków inwalidzkich, prostowniki, boostery, przewody rozruchowe, testery akumulatorów oraz chemię i kosmetyki samochodowe firmy K2.

 

Na rynku polskim jesteśmy przedstawicielem kilku renomowanych producentów takich jak: Banner, Blackhorse, Bosch, Centra, Ctek, Deka, Energizer, Exide, Inelco, JMT, Keepower, Landport, Moll, Moto Start, Optima, PowerBat, Poweroad, Sonnenschein, Stef-pol, Sunnyway, Topla, Trojan (w ciągłej sprzedaży posiadamy pełną gamę tych akumulatorów) Unibat, Varta, Westa, Yuasa, Zap, Haze, Europower, Akumax, Pbq, Energeco , Bpower , Sznajder, SSB, CTEK, Keepower, Optimate, Deca, Telwin.

 

Firma dostawcypradu.pl w dalszym ciągu rozwija się i poszerza ofertę handlową w zakresie asortymentu sprzedawanego towaru jak również w zakresie świadczonych usług. Zespół doświadczonych fachowców sprosta największym wyzwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dobra lokalizacja przedsiębiorstwa i prawidłowa polityka rozwoju naszej firmy sprawiła, iż z roku na rok prowadzona przez nas firma, dynamicznie się rozwija. Nasza sieć liczy 18 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce.

Obsługa sprzedaży internetowej i oddziału w Poznaniu

 

 Ryszard Woźniak

Ojciec Dyrektor
Ryszard Woźniak

Szef wszystkich szefów. Ten Pan " trzyma oko i ucho na pulsie spraw… ogólnie się orientuje co  i jak… " Potrafi też grożąc palcem powiedzieć : " Kolego. Pewnych spraw nie możemy przeginać! "
Pasjonat notorycznie przesładzanej i przestudzonej kawy.
 

   
Marcin Szmyt Kierownik Działu Sprzedaży
Marcin Szmyt

Sympatyczny rechot w słuchawce to właśnie On. To Marcin decyduje komu co i za ile sprzedać. Wie czego potrzebujesz zanim o tym pomyślisz. Prywatnie zapalony cyklista i fan Zenka Martyniuka.

 

Mateusz Górka Biuro Obsługi Klienta
Mateusz Górka

Człowiek na pierwszej linii ognia, odbiera dziennie około tysiąca telefonów, mówi i pisze z prędkością światła. Niektórzy twierdzą, że ma telefon do Chucka Norrisa.

Daniel Żółtak Kierownik Działu Serwisu i Reklamacji
Daniel Żółtak

Błędy w konstrukcji i eksploatacji akumulatora nie maja dla niego tajemnic. Nic nie bierze na wiarę. Wszystko musi zbadać i sprawdzić. Złośliwi twierdza, że rano przed lustrem trzy razy sprawdza, że to on. Po pracy fan piłki nożnej oraz gry FIFA.

Bartek Dudtkiewicz Dział Wysyłek
Bartek Dudtkiewicz

Pakuje paczki z prędkością światła. Dzięki niemu otrzymują Państwo przesyłki w ekspresowym czasie. Wyczuwa kuriera z odległości kilometra, a skład kleju w taśmie klejącej rozpoznaje na węch. Zobaczyć jego reakcje na hasło „musisz przepakować tą paczkę” – Bezcenne !
 

Adam Czaplewski Dział Wysyłek
Adam Czaplewski

Razem z Bartkiem tworzą Dream Team pakowni. Jak zaczynają pakować, lepiej im nie wchodzić w drogę. Pomaga przy obsłudze klienta. Jego pasją jest montaż akumulatorów. W firmie chodzą zakłady, że może to zrobić bez użycia rąk.

 
 

 

 

 

Prasa

 

Auto Świat 8/2017

Auto Świat 8/2017

Newsweek 02/2017

Newsweek 02/2017

Auto Świat 17/18/2017

Auto Świat 17/18/2017

Newsweek 24/2017

Newsweek 24/2017