Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

A A A

DOSTAWCY PRĄDU

 

OKIEM ZAŁOŻYCIELI

Kiedy zaczynaliśmy, nie mieliśmy dużego doświadczenia. Nie mieliśmy też dużego budżetu.  Mieliśmy za to mnóstwo pomysłów - często irracjonalnych. Mieliśmy optymistyczne nastawienie i przeświadczenie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jednak przede wszystkim, mieliśmy dużo szczęścia. Szczęścia do ludzi, których spotkaliśmy na naszej drodze - specjalnie nie używamy określenia pracownicy. Wartością samą w sobie jest fakt, że większość z nich nadal jest z nami. Bez Nich nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz.

Znasz ten cytat?  „... ty nie masz nic i ja nie mam nic więc razem mamy dokładnie tyle, żeby wybudować fabrykę...”. Właśnie tak rozpoczęliśmy budowanie naszej firmy. W tej chwili  mamy ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Mamy też w sobie ciągle ten sam nieuzasadniony optymizm i fenomenalnych ludzi wokół. Przede wszystkim jednak, mamy w głowie mnóstwo niezrealizowanych pomysłów.

Uważnie obserwujcie co się dzieje u Dostawców Prądu. Obiecujemy, że będzie się działo!!!

Sławek & Daniel

KIM JESTEŚMY?

 

Dostawcy Prądu to synonim profesjonalizmu, kompetencji, doświadczenia i bogatej oferty produktowej. To największa sieć sprzedaży akumulatorów i prostowników w Polsce. To miejsca, w których spotkacie się z życzliwą obsługą oraz otrzymacie fachową pomoc. Dostawcy Prądu to drogowskaz do komfortowych i bezpiecznych zakupów niezawodnych źródeł zasilania. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią i internetową. Nasz sklep internetowy jest pierwszym i największym w tej branży sklepem w Polsce.  Dokładamy wszelkich starań, aby zamawiany towar dotarł do Państwa maksymalnie w czasie 24 godzin. Ponadto, w każdym oddziale oznaczonym znakiem Dostawcy Prądu mogą Państwo odebrać towar zamówiony w naszym sklepie internetowym. Punkty sprzedaży detalicznej oznaczone znakiem Dostawcy Prądu mają silną i ugruntowaną pozycję na rynku. Jest to wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz nieustannej dbałości o jakość świadczonych przez nas usług. W naszych sklepach spotkacie zespół doświadczonych fachowców, którzy sprostają największym wyzwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

W ofercie sklepów Dostawcy Prądu znajdziecie Państwo akumulatory praktycznie do każdego zastosowania. Posiadamy największy wybór akumulatorów, prostowników, ładowarek i przetwornic napięcia w Polsce. W tej chwili nasz asortyment składa się z najpopularniejszych marek z całego świata. Są to między innymi: Centra, Varta, Osram, Ctek, Deca, Reco, Telwin, Energizer, Exide, Inelco, Keepower, Stef-pol, Topla, Yuasa, Optima, Amega, Viking. Jesteśmy jedynym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę renomowanych marek: Duracell, Trojan, Odyssey, Tuborg, Rocket, Fulbat, Fullriver.

 

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

 • akumulatory samochodowe, w tym również do systemów stop&start,
 • akumulatory motocyklowe,
 • akumulatory do pojazdów zabytkowych,
 • akumulatory do aut ciężarowych,
 • akumulatory do maszyn budowlanych,
 • akumulatory do maszyn czyszczących, sprzątających i podnośników koszowych,
 • akumulatory głębokiego rozładowania,
 • akumulatory do łodzi i kamperów,
 • akumulatory żelowe i AGM,
 • akumulatory do kosiarek,
 • akumulatory i baterie zasilające zabawki, alarmy i kasy fiskalne,
 • baterie trakcyjne do pojazdów typu Melex i Clubcar,
 • prostowniki, ładowarki, kable rozruchowe,
 • boostery i inne urządzenia rozruchowe,
 • testery akumulatorów i wiele innych.

Obecnie Dostawcy Prądu to kilkadziesiąt sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Znajdziecie je Państwo klikając w adresy naszych sklepów. W każdym z naszych punktów możecie Państwo skorzystać z bezpłatnej diagnostyki akumulatora. Pomożemy również w zdiagnozowaniu problemów z:

 • rozrusznikiem, czy alternatorem,
 • nadmiernym poborem prądu przez instalację elektryczną w waszych samochodach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzenia Dostawców Prądu – największej sieci sprzedaży akumulatorów i prostowników w Polsce.  

Dostawcy Prądu

Prasa

 

Auto Świat 8/2017

Auto Świat 8/2017

Newsweek 02/2017

Newsweek 02/2017

Auto Świat 17/18/2017

Auto Świat 17/18/2017

Newsweek 24/2017

Newsweek 24/2017