Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

A A A
Czerwony samochód

Dostawcy Prądu na Poznań Motor Show 

Dziękujemy, że po raz kolejny zaufaliście nam i tak licznie czerpaliście z atrakcji, jakie specjalnie dla Was przygotowali nasi wystawcy i partnerzy. Do zobaczenia za rok!

„Poznań jest bezsprzecznie, najważniejszym miejscem targowym, jeśli chodzi o targi motoryzacyjne” Stanisław Dojs, Volvo Car Poland. I tymi słowy rozpoczniemy podsumowanie ósmej edycji Poznań Motor Show.

 

W dniach od 06 do 09 kwietnia, Poznań Motor Show:

  • odwiedziło 135 023 miłośników motoryzacji,
  • obszar wystatwowy objął 10 pawilonów i teren otwarty,
  • 170 wystawców zaprezentowało swoje produkty,
  • zaprezentowano 60 polskich samochodowych premier,
  • wystawiono 2 auta koncepcyjne,
  • wydanych zostało ponad 750 akredytacji.

 

Liczby nie kłamią, Poznań Motor Show to gigantyczna impreza, która ponownie przyciągnęła tłumy entuzjastów koni mechanicznych. Wiedząc, jak bardzo jesteśmy różni, jak różne mamy upodobania i potrzeby, staraliśmy się, by Poznań Motor Show był odpowiedzią na Wasze potrzeby. Wiedząc, że targi robimy dla Was, przygotowaliśmy taką ofertę, która powinna zadowolić każdego. Tematyczne strefy i salony:

  • samochodowy,
  • motocyklowy,
  • caravaningowy,
  • truck

są właśnie pokłosiem Waszych głosów.

 

Ósma edycja jubileuszami stała

100 lat Mitsubishi, 90-lecie Volvo, 70 lat Ferrari, 50. rocznica AMG. Decyzja o świętowaniu rocznic na targach Poznań Motor Show przez cztery światowe koncerny, to świadectwo uznania dla stworzonej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie marki targów motoryzacyjnych, które zaliczane są dziś do europejskiej czołówki tego typu imprez.

Niemiecki koncern na rekordowych 2000m² zaprezentował 40 aut marki AMG. Dlaczego właśnie tu? Polska jest jednym z najważniejszych rynków dla AMG w Europie - czwartym pod względem sprzedaży. Wyprzedzamy nawet Włochów. Trudno w to uwierzyć, ale Polacy w ubiegłym roku kupili 1100 modeli Mercedesa AMG. Sprzedażowych rekordów Mercedesa ostatnio było znacznie więcej - w sumie Mercedesy znalazły u nas 12 tys. nabywców. - mówiła w Poznaniu Birgit Preusch, wiceprezes Mercedes-Benz Polska.Firma Mitsubishi w Poznaniu obchodziła swoje setne urodziny i zameldowała gotowość do wejścia w nowe stulecie. Specjalnie z tej okazji na Poznań Motor Show pojawił się Hiroshi Masuoka, dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar. Ozdobą stoiska były Mitsubishi L200 w wersji Monster oraz Mitsubishi Adventure.Swoją 90. rocznicę w Poznaniu obchodziło także Volvo. Dla szwedzkiej marki ważniejsza była prezentacja całkiem nowego modelu XC60. I słusznie. Była to jedna z najbardziej oczekiwanych premier w Poznaniu. I nie zawiodła - to auto naprawdę robi wrażenie.

 

źródło: http://www.motorshow.pl/pl/news/robimy_to_dla_was-poznan_motor_show-003/