Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
Akumulatory Łódź Dostawcy Prądu

Akumulatory Łódź Dostawcy Prądu to dobrze znany w Łodzi sklep z akumulatorami i prostownikami. Od 2016 roku dostarczamy naszym klientom rozwiązania w zakresie magazynowania energii.

Bogata oferta produktów, fachowa obsługa i doradztwo, darmowa diagnostyka akumulatora i układu ładowania, konkurencyjne ceny sprawiają, że w naszym sklepie zakupy robi spora grupa stałych, zadowolonych klientów. Zapraszamy i Ciebie.

Sklep mieści się w dzielnicy Łódź Polesie u zbiegu ulic Długosza i Alei Włókniarzy (DK91). Przed sklepem znajduje się wygodny, darmowy parking dla klientów.

 

 

 Akumulatory Łódź

 

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, dostarczamy rozwiązania w zakresie magazynowania energii dla różnych segmentów gospodarki m. in. dla:

 • motoryzacji (akumulatory samochodowe, akumulatory do ciężarówki, akumulatory do skutera),
 • rolnictwa (akumulatory do traktora, kombajnu, akumulatory do wózka widłowego),
 • handlu i usług (akumulatory do kasy fiskalnej, wagi elektronicznej, foodtrucka),
 • ochrony mienia i bezpieczeństwa (akumulatory do alarmu, systemu przeciwpożarowego, zasilania awaryjnego, UPS),
 • odnawialnych źródeł energii (akumulatory do fotowoltaiki, systemów solarnych itp.),
 • magazynów energii,
 • hobbystów (akumulatory do kampera, łodzi, roweru i hulajnogi elektrycznej, kosiarek i wielu innych).

 

W sklepie Centrum Akumulatorów Dostawcy Prądu w Łodzi kupisz:

 • akumulatory żelowe,
 • akumulatory AGM,
 • akumulatory z płynnym elektrolitem,
 • akumulatory głębokiego rozładowania,
 • akumulatory trakcyjne.

 

Sklep z akumulatorami Łódź

 

Przetwornice | Łódź

 

Jedną z opcji, jaką oferujemy naszym klientom, jest pomoc w doborze parametrów dla zestawów składających się z przetwornicy i akumulatora. Oferujemy:

 • przetwornice samochodowe,
 • przetwornice solarne do instalacji fotowoltaicznych,
 • przetwornice do pieca centralnego ogrzewania.

Sporym zainteresowaniem cieszą się przetwornice 12V 230V. Tego typu przetwornica w połączeniu z akumulatorem 12V o dobrze dobranej pojemności tworzy prosty zestaw zasilania awaryjnego dla pieca c.o., lodówki w domu. Sprawdzi się również podczas wypadu kamperem, na biwaku w głuszy, czy wyjazdu pod namiot lub na działkę rekreacyjną.

Polecamy przetwornice marek Victron, Tuborg, AZO, Volt, Hexagen, Kemot.

 

baner producenci

 

Prostowniki samochodowe i ładowarki do akumulatorów | Łódź

W łódzkim sklepie sieci Dostawców Prądu obok akumulatorów dużą część asortymentu stanowią prostowniki samochodowe i ładowarki do akumulatorów. Klienci coraz częściej kupują akumulatory, które używane są sezonowo lub stanowią alternatywne, niezależne źródło zasilania pojazdu lub urządzenia elektrycznego. W przypadku tego typu zastosowań wymagają one okresowego podładowania przy pomocy prostownika lub ładowarki dobrej marki. Przykładem takich urządzeń są produkty Stef-pol, Deca, Victron, Reco, Ferve.

Do zastosowań profesjonalnych w warsztatach, komisach samochodowych polecamy prostowniki z rozruchem.

 

Urządzenia i kable rozruchowe | Łódź

Równie ważnym przyrządem do obsługi akumulatora są kable rozruchowe lub droższe, ale coraz bardziej popularne urządzenia rozruchowe. Urządzenia rozruchowe oprócz funkcji rozruchu często używane są jako powerbanki o dużej pojemności (mają wbudowane gniazda USB).

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór przewodów i urządzeń rozruchowych do silników benzynowych lub diesla zróżnicowanych pod względem parametrów. Polecamy cenione przez klientów marki: Ferve, Follbust, Ideal, Osram, Noco, Lemania, Kukla, Stanmot, Stef-Pol.

 

Darmowy montaż i utylizacja akumulatora w Łodzi

Klientom, którzy dokonają zakupu akumulatora w naszym sklepie Centrum Akumulatorów Łódź, oferujemy pomoc przy demontażu starego i darmowy montaż nowego akumulatora. Przyjmiemy również stary akumulator do utylizacji. Wszystko to wykonujemy bezpłatnie.

 

Akumulatory Łódź Dostawcy Prądu

ul. Długosza 41

91-088 Łódź

tel. 533 379 479

woj. łódzkie

  Znajdź nasz sklep na mapie

Znajdź nas na mapie i bądź na bieżąco

 

Zapraszamy również do naszego drugiego w województwie łódzkim sklepu z akumulatorami w Piotrkowie Trybunalskim. A także do robienia zakupów on-line w sklepie internetowym Dostawców Prądu. Wysyłamy akumulatory do wielu miast m.in.: Kutna, Łęczycy, Łowicza, Opoczna, Pabianic, Pajęczna, Piotrkowa Trybunalskiego, Poddębic, Radomska, Rawy Mazowieckiej, Rzgowa, Sieradza, Skierniewic, Uniejowa, Wielunia, Wieruszowa, Zduńskiej Woli, Zgierza.

 

 

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.