Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
Ładowarki do akumulatorów LiFePO4

Ładowarki do akumulatorów LiFePO4 | Reco i Tuborg

Już w grudniu w naszej ofercie znajdą się dwa nowe produkty marek Reco i Tuborg. A konkretnie będą to automatyczne ładowarki do akumulatorów motocyklowych:

 • ładowarka Reco STC-6L,
 • ładowarka Tuborg TC-3L.

Ich niewątpliwym atutem jest jeszcze szerszy wachlarz możliwych zastosowań w porównaniu z poprzednimi modelami. Nowe wersje ładowarek zostały rozbudowane o moduł, który umożliwia ładowanie akumulatorów litowo-jonowych LiFePO4 o napięciu 12V. Jednocześnie zachowały one możliwość ładowania akumulatorów motocyklowych kwasowo-ołowiowych o napięciu 6V lub 12V.

Te uniwersalne urządzenia przydadzą się w przydomowym garażu. Idealnie nadają się do ładowania akumulatorów używanych sezonowo w motocyklach oraz skuterach, kosiarkach i traktorkach ogrodowych, zabawkach i wielu innych urządzeniach.


Reco STC-6L ładowarka do akumulatorów motocyklowychŁadowarka Reco STC-6L do akumulatorów LiFePO4


Ładowarka Reco STC-6L ma kilka trybów ładowania. Dzięki nim może obsługiwać różne typy akumulatorów m.in. :

 • akumulatory WET (z płynnym elektrolitem),
 • AGM,
 • żelowe (GEL),
 • akumulatory z zaworami VRLA,
 • akumulatory litowo-jonowe LiFePO4.

Ładowarka Reco STC-6L daje możliwość podłączenia do akumulatora na dwa sposoby. W zależności od tego jakie terminale ma nasz akumulator możemy go podłączyć za pomocą:

 • przejściówki z żabkami (czarna i czerwona),
 • przejściówki na oczka.

Ładowarka ma wbudowany tester, który mierzy napięcie akumulatora. Z cyfrowego wyświetlacza odczytamy informacje o przebiegu ładowania, poziomie naładowania baterii oraz wykrytych podczas ładowania błędach.


Urządzenie przeznaczone jest do użytku nie komercyjnego.


Ładowarka automatyczna Tuborg TC-3L

Ładowarka Tuborg TC3-L do akumulatorów motocyklowych

Ładowarka automatyczna Tuborg TC-3L to uniwersalne urządzenie, którym naładujemy akumulatory:

 • bezobsługowe MF, VRLA: AGM i GEL,
 • litowo-jonowe LiFePO4,
 • kwasowo-ołowiowe z płynnym elektrolitem.

Dzięki ledowym wskaźnikom łatwo sprawdzimy poziom naładowania baterii oraz bieżący tryb ładowania. Ładowarka Tuborg TC-3L idealnie nadaje się do konserwacji akumulatorów używanych sezonowo. Po pełnym naładowaniu akumulatora, ładowarka automatycznie przechodzi w stan monitorowania. Będąc w tym trybie w razie potrzeby podładowuje go do odpowiedniego poziomu. Dzięki temu bateria przez cały czas jest gotowa do użycia.

Przy pomocy przycisku MODE wybierzemy algorytm ładowania odpowiedni dla:

 • akumulatorów kwasowo-ołowiowych o napięciu 12V (WET, EFB),
 • akumulatorów kwasowo-ołowiowych AGM lub żelowych (GEL) o napięciu 12V,
 • akumulatorów litowych LiFePO4 o napięciu 12V,
 • akumulatorów kwasowo-ołowiowych WET lub EFB o napięciu 6V.


Inne przydatne funkcje, które ułatwiają obsługę oraz dbają o akumulator

 • Funkcja pamięci wyłączania.
 • Funkcja odsiarczania akumulatorów kwasowo-ołowiowy 12V lub akumulator kwasowo-ołowiowy 12V AGM.
 • Funkcja dostosowania prądu ładowania w zależności od temperatury otoczenia – dla akumulatorów kwasowo-ołowiowych.


Ładuj bezpiecznie

Ładowarka ma wiele zabezpieczeń. Ich zadaniem jest kontrolowanie przebiegu ładowania. Gdy urządzenie wykryje jakieś nieprawidłowości, wówczas sygnalizuje je podświetleniem odpowiedniej ikony na wyświetlaczu.
Urządzenie wyświetla alerty o:

 • niewłaściwym napięciu,
 • uszkodzeniu akumulatora,
 • podłączeniu urządzenia do niewłaściwych biegunów akumulatora,
 • przeładowaniu.

 

 

Urządzenie nie jest przeznaczone do zastosowań komercyjnych.


Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.