Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
Akumulatory samochodowe RECO Superior

Nowość na polskim rynku – akumulatory samochodowe RECO

 

Trzy serie bezobsługowych akumulatorów samochodowych Reco pojawiły się w naszych sklepach. Nowe produkty RECO Superior oparte są o technologię wapniową. Zostały zaprojektowane z myślą o pojazdach nowej generacji. Dlatego do ich produkcji użyto komponentów najwyższej jakości oraz najbardziej zaawansowanych technologii. Marka cały czas się rozwija. Po podstawowych produktach z linii Starter, pojawiły się kolejne. Wśród nowych propozycji zaprezentowanych przez producenta znalazły się:

 

 

  • RECO SMF z płynnym elektrolitem,
  • RECO AGM wyprodukowany w najbardziej zaawansowanej technologii do samochodów nowoczesnych i klasy premium,
  • RECO EFB o polepszonych parametrach do samochodów poruszających się na krótkich dystansach, w ruchu miejskim, z podstawowym systemem start-stop lub naszpikowanych elektroniką.

 

Nowe technologie i szeroki wybór modeli dają wiele możliwości zastosowania. Wyprodukowane zgodnie z normą EN spełniają wymagania znanych na rynku samochodowym producentów pojazdów. Dzięki zróżnicowanym wymiarom w opcji z prawym lub lewym plusem można je dopasować do większości samochodów europejskich i azjatyckich marek.

 

 Akumulatory RECO AGM

 Akumulatory Reco AGM do start stop

 

Akumulatory AGM zawierają elektrolit, który jest wchłonięty w specjalne maty z włókna szklanego. Technologia AGM jest obecnie najbardziej zaawansowaną formą produkcji akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Akumulatory tego typu mają wysoki prąd rozruchu oraz najdłuższą żywotność w porównaniu z EFB czy SMF. Dlatego są niezastąpionym źródłem energii w:

  • samochodach nowej generacji wyposażonych w innowacyjne systemy, których zadaniem jest zmniejszenie zużycia paliwa, odzyskiwanie energii podczas hamowania, redukcja emisji CO2 itp.,
  • samochodach wysokiej klasy z ekskluzywnym wyposażeniem,
  • autach z rozbudowanym systemem car-audio.

Idealne do zastosowań opierających się na pracy cyklicznej, czyli częstego rozładowywania i ładowania.

Niewątpliwie ich zaletami są bezobsługowość oraz brak wycieków elektrolitu podczas użytkowania. Dlatego doskonale sprawdzą się w samochodach terenowych jako akumulatory rozruchowe a także w zasilaniu dodatkowego wyposażenia np. wyciągarki.

 

Akumulatory RECO EFB

 

Akumulatory RECO EFB do samochodów z bogatym wyposażeniem, taksówek 

Akumulatory EFB mają lepsze parametry rozruchu na zimno (norma CCA ) i są też dwa razy bardziej wytrzymałe w pracy cyklicznej niż zwykłe akumulatory. Jest to zasługą zmodyfikowanego składu masy czynnej oraz rodzaju separatorów oddzielających płyty. Polecane do samochodów poruszających się na krótkich dystansach, w ruchu miejskim, z podstawowym systemem start-stop lub naszpikowanych elektroniką.

 

 

Akumulatory RECO SMF

 

akumulatory bezobsługowe RECO SMF do aut z podstawowym wyposażeniem

 

Seria RECO SMF zawiera płynny elektrolit. Dzięki zastosowaniu wapniowych dodatków oraz specjalnej konstrukcji wieka akumulatory są bezobsługowe. Magiczne oczko umieszczone w pokrywie akumulatora umożliwia szybkie sprawdzenie stanu akumulatora.

Są pewnym źródłem zasilania samochodów osobowych, dostawczych, busów i mininivanów. Jednocześnie oferują trwałość i wysoką jakość w przystępnej cenie.

 

 

Sprawdź aktualną ofertę akumulatorów RECO Superior

 

 

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.