Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
Akumulatory Warszawa adresy sklepów partnerskich Dostawcy Prądu

Akumulatory Warszawa Bemowo

Zapraszamy do sklepu Akumulatory Warszawa Bemowo. Jest to drugi w Warszawie sklep partnerski sieci Dostawcy Prądu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu z akumulatorami, gdzie nabędziecie również prostowniki, ładowarki oraz inne akcesoria. Doradcy klienta zaproponują najlepsze dla Państwa potrzeb produkty.

 

Akumulatory Warszawa | Produkty

Gama naszych produktów jest bardzo szeroka. Sprzedajemy najbardziej znane marki: Centra, Varta, Exide, FulbatBosch, Tuborg, Duracell. Posiadamy również produkty mniej znanych producentów. Klienci, którzy poszukują taniego akumulatora, mają u nas duży wybór. Prowadzimy sprzedaż:

 • akumulatorów do samochodów osobowych i ciężarowych,
 • akumulatorów do motocykli,
 • akumulatorów do zabawek.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się akumulatory do bardziej specjalistycznych zastosowań. Są to między innymi:

 • akumulatory do maszyn budowlanych i sprzętu rolniczego,
 • akumulatory głębokiego rozładowania,
 • akumulatory do łodzi, przyczep i kamperów,
 • akumulatory do maszyn czyszczących, platform i podnośników koszowych,
 • akumulatory żelowe i AGM,
 • akumulatory zasilające do alarmów i kas fiskalnych,
 • akumulatory trakcyjne do pojazdów typu Melex,
 • akumulatory do wózków inwalidzkich.

Co zrobić w sytuacji, gdy akumulator odmówił posłuszeństwa? Uruchom go. Pomogą w tym akcesoria, które można u nas nabyć:

 • prostowniki, ładowarki,
 • boostery,
 • przewody rozruchowe,
 • testery akumulatorów.

 

Akumulatory Warszawa | Diagnoza akumulatora

Zdarza się, że akumulatory się rozładowują. Zjawisko to ma wiele przyczyn, ale część z nich można wyeliminować. Wystarczy regularnie diagnozować stan baterii oraz instalacji elektrycznej pojazdu. Świadczymy taką usługę w każdym z naszych sklepów stacjonarnych. Podczas badania sprawdzamy napięcie ładowania, poziom poboru prądu oraz sprawność rozrusznika.

 

Akumulatory Warszawa | Wymiana i utylizacja

Klientom, którzy kupią u nas akumulator, pomożemy go wymienić. Natomiast stary akumulator zutylizujemy.

 

Akumulatory Warszawa Bemowo |Kontakt

Jeśli masz wątpliwości, jaki akumulator będzie odpowiedni dla Twojego pojazdu lub urządzenia, skontaktuj się z nami. Udzielamy porad telefonicznie, przez formularz kontaktowy, meilowo. Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu.

 

AKUMULATORY WARSZAWA BEMOWO

DOSTAWCY PRĄDU

sklep partnerski

ul. Powstańców Śląskich 8A

01-381 Warszawa

tel. 574 656 559

woj. mazowieckie

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.