Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A

Tuborg Black | Polski akumulator

Tuborg Black to uniwersalny akumulator, który jest doskonałym kompromisem między ceną a jakością. Spełnia wymagania wszystkich samochodów z podstawowym wyposażeniem. Bardzo dobre parametry rozruchowe, system centralniego odpowietrzenia "Kamina" powodują, że sprawdzi się także w autach dostawczych oraz ciężarowych. Szeroki wolumen akumulatorów Tuborg zapewnia odpowiedni wybór do każdego pojazdu.

 

 

tuborg black
Akumulator Tuborg Black

 

Zalety akumulatorów Tuborg Black

Pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników i maszyn rolniczych oraz pojazdów specjalnych.

Optymalna konstrukcja płyty i specjalna formuła masy czynnej zapewniają mocniejszą budowę wewnętrzną akumulatora.

System „KAMINA” – centralne odpowietrzenie, również w akumulatorach do samochodów ciężarowych.

Bardzo dobre parametry rozruchowe.

Ergonomiczne uchwyty.

Tuborg Black | Proces technologiczny

Producent akumulatorów Tuborg jako jedyny w naszym kraju wytwarza tlenek ołowiu metodą rozpyleniową. Opiera się ona na systemie BARTONA. Metoda ta jest stosowana w krajach Ameryki Północnej i Dalekiego Wschodu. Skąd  pochodzi 75% światowej produkcji akumulatorów.

Jej cechą charakterystyczną jest łatwość i czułość sterowania procesem. Umożliwia to uzyskanie produktu o żądanych parametrach. A także utrzymanie jego jakości na stałym poziomie. Wytworzone cząstki ołowiu są stałe wymiarowo. W wyniku tego uzyskujemy masę czynną o jednolitych parametrach. Dzięki temu osiągamy wysoką pojemność.

Kluczowe procesy takie jak produkcja płyt, montaż, formacja akumulatorów są ciągle rozwijane głównie pod kątem automatyzacji i robotyzacji. Z procesu automatyzacji wynikają liczne korzyści. W zakresie produktu zapewnia się wysoką i powtarzalną jakość. W aspekcie procesu produkcji osiąga się wysoką wydajność i efektywność.

Wreszcie z punktu widzenia technologicznego - zabezpiecza się wysoką niezawodność i dyspozycyjność lini produkcyjnej. Zmniejszają się bezpośrednie nakłady obsługi. Obniżają się koszty usług utrzymania ruchu, serwisów i remontów.

System do formacji akumulatorów został oparty o ciągłą cyrkulację elektrolitu. Równocześnie zachodzi wymiana jego gęstości podczas procesu formacji. Proces ten integruje kilka operacji, które do tej pory były realizowane na osobnych węzłach produkcyjnych. Korzyści wynikające z takich rozwiązań to:

  • Krótki czas formacji. Redukcja czasu do 80% w porównaniu do procesów standardowych. Formacja dla niektórych typów wynosi zaledwie 8 godzin.
  • Optymalne uformowanie elektrod – proces formacji odbywa się przy ciągłej cyrkulacji elektrolitu o niskiej gęstości. Pod koniec procesu jest wymieniany automatycznie na elektrolit o zadanej gęstości. Gwarantuje to najlepsze przemiany elektrochemiczne.
  • Wysoka jakość procesu. Eektrolit jest przygotowywany przez wysokiej klasy zintegrowany układ do mieszania. Produkowany jest bezpośrednio ze stężonego kwasu. Otrzymujemy elektrolit o precyzyjnie ustalonych i powtarzalnych parametrach.
  • Pełna kontrola przebiegu procesu dzięki sytemowi wizualizacji i kompleksowej rejestracji danych.

Wymienione zalety pozwalają na osiągnięcie powtarzalnych parametrów akumulatora; które przekładają się na wysoką trwałość eksploatacyjną.

 

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.