Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
Akumulatory Fulbat

 

Akumulatory Fulbat | Akumulatory rozruchowe

Francuska firma Fulbat w ostatnich latach stała się przodującą marką w branży akumulatorowej. Akumulatory FULBAT to akumulatory rozruchowe znane na całym świecie od 2005 roku. Zostały zaprojektowane tak, aby stale dostarczać moc i gwarantować optymalną wydajność. Stosowane są między innymi do:

  • motocykli,
  • skuterów,
  • ATV,
  • skuterów wodnych,
  • skuterów śnieżnych,
  • agregatów, maszyn sprzątających,
  • alarmów,
  • kosiarek ogrodowych.

W odpowiedzi na wymagania rynku motocyklowego FULBAT opracował szeroką gamę akumulatorów POWERSPORTS. Akumulatory produkowane są w czterech technologiach:

DRY | MF | GEL | LIT(LiFePO4)

Fulbat baner mini

Akumulatory i ładowarki FULBAT są znane na wszystkich kontynentach. Są rozpoznawane jako wysokiej jakości, wydajne i niezawodne produkty. Wytwarzane są według najbardziej innowacyjnych technologi. Produkty FULBAT posiadają certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO / TS 16949.

 

Fulbat mapa

Akumulator motocyklowy Fulbat DRY

Akumulatory Fulbat DRY to akumulatory standardowe z ciekłym elektrolitem.Są to akumulatory suchoładowane. Przygotowanie akumulatora do pracy ogranicza się jedynie do napełnienia go elektrolitem. Akumulatory dostarczane są w gotowych zestawach zawierających elektrolit.

 

Akumulatory rozruchowe mazowieckie - sprawdź ofertę Fulbat Warszawa

Akumulatory motocyklowe Fulbat MF | Akumulatory AGM

Akumulatory Fulbat MF imponują swą niezawodnością i trwałością. Dobrze znoszą niskie temperatury i trudne warunki pogodowe. Są w pełni bezobsługowe, suchoładowane i wykonane w technologi AGM. Przed zamontowaniem w maszynie wymagają napełnienia elektrolitem.

Akumulatory AGM Fulbat MF osiągają zdecydowanie wyższe prądy rozruchowe niż standardowe akumulatory. Niski stopień samowyładowania ogranicza częstotliwość ładowania konserwacyjnego w czasie zimowego przestoju.

 

Zapoznaj się z ofertą akumulatory rozruchowe Fulbat Poznań

 

Akumulator motocyklowy FULBAT SLA

Fulbat SLA to akumulatory fabrycznie uruchomione. Wykonane są w technologi AGM. Są dostarczane w stanie naładowanym i gotowym do pracy. Wystarczy zamontować w motocyklu, by po chwili cieszyć się jazdą. Atutami technologii SLA jest wydłużona żywotność i całkowicie szczelna obudowa. Dzięki temu akumulator może być zamontowany w pozycji leżącej bez obawy o wyciek elektrolitu. Obsługa akumulatora ogranicza się jedynie do ładowania konserwacyjnego w czasie dłuższych przestojów.

Sprawdź ofertę - akumulatory rozruchowe Fulbat Konin

 

Fulbat HD baner

 

Akumulator motocyklowy FULBAT GEL

Akumulatory w technologii GELpodobnie jak AGM SLA to akumulatory rekombinacyjne i całkowicie szczelne. Podstawowa różnica polega na tym, że w procesie produkcji kwas zmieszany jest z dwutlenkiem krzemu, tworząc żel. Dodatkowo zwiększona gęstość pasty użytej do produkcji płyt wydłuża jego trwałość. W segmencie motocyklowym akumulatory w technologii GEL to klasa premium. Charakteryzują się dużą wytrzymałością przy pracy cyklicznej i bardzo niskim stopniem samowyładowania. Najwyższa odporność na wstrząsy sprawia, że znajdują zastosowanie w motocyklach terenowych. Baterie Gel FitHD mają czopy przystosowane do montażu w Harley-Davidson.

 

Fulbat moto typy

BMW, Harley&Davidson

Fulbat harl typy

 

Poznaj ofertę - akumulatory rozruchowe Fulbat Wrocław

 

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Najnowsze artykuły