Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
Akumulatory Trojan głębokiego rozładowania

Akumulatory TROJAN - najlepsze akumulatory głębokiego rozładowania

 

 
Nieprzerwanie od prawie stu lat Trojan Battery Company jest wiodącym na świecie producentem akumulatorów głębokiego rozładowania. Firma powstała w 1925 roku w Los Angeles w USA. Założycielami byli George Godber i jego szwagier Carl Speer.

Logo Trojan

Od tego czasu firma nieustannie się rozwija. Cieszy się ogromnym uznaniem oraz zaufaniem wśród klientów. W latach 50. stali się liderami produkcji akumulatorów głębokiego rozładowania do wózków golfowych. Nadal utrzymują tę pozycję. W kolejnych latach poszerzyli ofertę o nowe modele akumulatorów głębokiego rozładowania.

 Produkują baterie, które można zastosować w:

 • maszynach sprzątających,
 • statkach i łodziach,
 • przemyśle,
 • maszynach budowlanych,
 • systemach solarnych, fotowoltaicznych,
 • systemach zasilania awaryjnego,
 • domach i urządzeniach zasilanych z odnawialnych źródeł energii.

W latach 80. przenieśli swoją siedzibę w okolice Atlanty w Georgie. W 1992 roku ufundowali nowoczesne centrum projektowo-badawcze. Zajmuje się ono projektowaniem i testowaniem nowych produktów. Obecnie firma buduje wysokiej jakości akumulatory głębokiego rozładowania w technologiach:

 • kwasowej,
 • AGM,
 • Gel
 • litowej.

Są one wydajne, niezawodne i trwałe. Spełniają wysokie wymagania i posiadają certyfikat jakości ISO 9001. Akumulatory Trojan w 99% nadają się do recyclingu.

Celem firmy Trojan Battery Company jest dostarczanie innowacyjnych, przyjaznych środowisku rozwiązań w zakresie magazynowania energii. Poprawiając w ten sposób komfort życia i pracy ludzi na całym świecie.

 

Dlaczego warto kupić akumulator Trojan?

Akumulatory Trojan to najlepsze akumulatory o naprawdę głębokim rozładowaniu dostępne na rynku. Dostarczają więcej energii w porównaniu z produktami konkurencji. Są łatwo dostępne dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży na całym świecie. Ponadto firma dba nie tylko o to, aby jej klienci byli zadowoleni, ale przede wszystkim, żeby bezpiecznie i jak najdłużej mogli cieszyć się z zakupionych produktów. Na stronie internetowej Trojan Battery zamieszczone są instrukcje dla użytkownika, jak bezpiecznie i efektywnie korzystać z akumulatorów.

 

Trojan DC Gel Series

Trojan Battery, to cieszący się największym zaufaniem, producent akumulatorów głębokiego rozładowania. Oferuje akumulatory wyprodukowane w technologii żelowej, które:

 • są w pełni bezobsługowe,
 • zapewniają użytkownikom długotrwałe działanie w najbardziej wymagających zastosowaniach,
 • są idealne do użytku w miejscach, gdzie szczególnie dba się o bezpieczeństwo, np. szkoły, szpitale, lotniska i budynki biurowe,
 • są najlepsze w swojej klasie.

trojan solar agm

 

Akumulatory Trojan AGM

Akumulatory Trojan wyprodukowane w technologii AGM mają wzmocnioną obudowę odporną na wstrząsy, wibracje, a także zabrudzenia i zmienne warunki pogodowe. Są bezobsługowe. Niski opór wewnętrzny zapewnia wyższy prąd rozładowania oraz bardziej wydajne ładowanie. Zastosowano w nich specjalną formułę pasty, wytrzymałe płyty i separatory, które przedłużają cykl życia akumulatorów AGM o głębokim cyklu. Można je montować zarówno w pionie jak i poziomie.

Akumulatory Trojan wyprodukowane w technologii AGM podzielone są na dwie grupy produktów: Solar AGM, Reliant AGM.

Seria akumulatorów Solar AGM świetnie nadaje się do magazynowania i dostarczania energii w:

 • systemach solarnych, fotowoltaicznych,
 • systemach zasilania awaryjnego w domach, biurach,
 • urządzeniach wyposażonych w baterię słoneczną np. sygnalizatory drogowe, oświetlenie uliczne
 • domach zasilanych energią słoneczną
 • systemach monitoringu,
 • instalacjach alarmowych.

 

 

akumulatory Trojan do maszyn czyszczacych

Natomiast linia akumulatorów Motive AGM doskonale sprawdzi się w:

 • podnośnikach mobilnych (nożycowych, teleskopowych itp.),
 • maszynach do czyszczenia podłóg,
 • pojazdach golfowych,
 • falownikach,
 • przemyśle naftowym i gazowym,
 • zasilaniu sprzętu używanego w miejscach, w których wymagane jest użycie baterii odpornych na wycieki, takich jak lotniska, placówki opieki zdrowotnej, centra handlowe, instytucje edukacyjne itp.


 

Akumulatory litowe Trojan Trillium

Akumulatory litowe Trojan Trillium o głębokim cyklu rozładowania o napięciu 12V lub 24V. Ich żywotność to ponad 5000 cykli.
W budowie uwzględniono wiele innowacyjnych funkcji, których nie mają produkty konkurencji. Posiadają wbudowany inteligenty elektroniczny system diagnostyczny. Zamontowane w nim elementy poprawiają bezpieczeństwo użytkowania akumulatora. Na górze baterii znajduje się elektroniczny wskaźnik poziomu jej naładowania (PSOC). W przypadku podłączenia do sieci CAN przekazuje dane akumulatora do innych urządzeń. Można go naładować w niecałe 2 godziny

Szczelna obudowa akumulatorów Trillium, która chroni przed kurzem, pyłem, zalaniem spełnia warunki normy IP67. Są przyjazne dla środowiska, nie zawierają kobaltu ani niklu.

Możliwe zastosowania akumulatorów Trojan Trillium:

 • podnośniki platformowe,
 • wózki golfowe,
 • pojazdy użytkowe.

 

Akumulatory Trojan Marine

Akumulatory Trojan z serii Marine oraz RV wyposażone są w wygodne uchwyty do łatwego podnoszenia w ciasnych przestrzeniach. Podwójne zaciski umożliwiają łatwe podłączenie dodatkowego sprzętu elektronicznego. Dlatego idealnie nadają się do montowania w łodziach, jachtach, czy statkach. A także przyczepach kempingowych i kamperach.

 akumulatory Trojan Marine

 

Gdzie kupić akumulatory TROJAN?

Dzięki silnej i rozbudowanej sieci dystrybutorów akumulatory Trojan sprzedawane są w 120 krajach. W Polsce firma Akumar S.C. ze Swarzędza jest oficjalnym dystrybutorem akumulatorów Trojan. 

 

Poznaj ofertę Akumulatorów Trojan dostępną w naszym sklepie.

Sprawdź ofertę

 

 

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.