Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
Baner z zaletami Odyssey Extreme i Performance

ODYSSEY | Najlepsze akumulatory AGM

Spółka EnerSys Energy Products jest cenionym na całym świecie producentem akumulatorów Odyssey. Firma jest liderem rozwiązań w zakresie magazynowania energii. Produkcja odbywa się w trzech krajach: USA, Wielkiej Brytanii oraz Francji. Natomiast punkty sprzedaży rozsiane są po całym świecie. Dostarczają produkty dla przemysłu motoryzacyjnego, wojska oraz innych gałęzi przemysłu.

 

 

Akumulatory Odyssey AGM

 

W Polsce dostępne w sprzedaży są dwie serie akumulatorów Odyssey wykonane w technologii AGM:

   • Odyssey Extreme Series
   • Odyssey Performance Series.

 

W ich konstrukcji wykorzystano płyty wykonane z 99% czystego ołowiu. Są one cieńsze od płyt wykonanych ze stopów ołowiu. Przez to można upakować ich więcej w tej samej obudowie. A tym samym łączna powierzchnia wbudowanych płyt ołowiowych jest większa. Dzięki temu rozwiązaniu akumulator dostarcza więcej mocy. Mocna obudowa chroni akumulator przed wstrząsami oraz skrajnymi temperaturami. Akumulatory Odyssey zachowują sprawność w zakresie temperatur od -40oC do +60oC. Zastosowanie technologii AGM pozwala montować je zarówno w pionie, jak i w poziomie. Szybkość ładowania wynosi od 4h do 6h.

 

Seria akumulatorów Odyssey Extreme

Odyssey extreme batteriesAkumulatory z tej serii zostały zaprojektowane w taki sposób, że dostarczają ogromną moc rozruchową do 2700 A przez 5 sekund. Równocześnie będąc akumulatorami głębokiego rozładowania. Są w stanie przepracować 400 cykli przy rozładowaniu sięgającym 80%. Montuje się je w:

 • samochodach osobowych,
 • samochodach ciężarowych,
 • pojazdach sportowych,
 • łodziach, jachtach,
 • przyczepach kampingowych,
 • ciężkich maszynach.

 

Seria akumulatorów Odyssey Performance

Akumulatory z serii Performance są polecane wszędzie tam, gdzie pojazdy posiadają bogate wyposażenie pokładowe. A także tam, gdzie dodatkowe urządzenia muszą działać przy wyłączonym przez dłuższy czas silniku. Akumulatory te mają trzykrotnie dłuższą żywotność oraz dostarczają dwukrotnie więcej mocy w porównaniu z tradycyjną baterią.

Są montowane w:

 • samochodach osobowych,
 • samochodach ciężarowych,
 • łodziach, jachtach,
 • przyczepach kampingowych,
 • ciężkich maszynach.

 

Gdzie kupić akumulatory Odyssey?

Akumulatory Odyssey są dostępne na całym świecie. W Polsce ich jedynym oficjalnym dystrybutorem jest Akumar S.C. Można je nabyć w naszej ogólnopolskiej sieci sprzedaży Dostawcy Prądu. A także w naszym sklepie internetowym.

 

Sprawdź ofertę akumulatorów Odyssey

w największym w Polsce sklepie internetowym z akumulatorami.

 

 

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.