Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A

Interfejs diagnostyczny Konnwei KW 903

Samochodowe narzędzie diagnostyczne Konnwei KW 903 służy do wykrywania usterek w samochodzie i błędów systemowych. Umożliwia dokonywanie odczytów w czasie rzeczywistym. Z jego pomocą można też usunąć część wykrytych błędów (np. kontrolki check engine) bez konieczności wizyty w autoryzowanym serwisie samochodowym.

Jak działa czytnik błędów samochodowych Konnwei KW 903?

Przyrząd diagnostyczny Konnwei KW903 Bluetooth dla Android

 

Produkt Konnwei KW 903 to urządzenie typu plug and play. Podłącza się je do 16 pinowego gniazda OBDII w samochodzie. Zazwyczaj wtyczka znajduje się pod kierownicą lub w okolicy dźwigni hamulca ręcznego. Można je stosować w pojazdach z silnikiem spalinowym lub wysokoprężnym (popularny diesel) wyprodukowanych po 1996 roku, a dla europejskich marek po roku 2000. Narzędzie diagnostyczne przekazuje zebrane informacje za pośrednictwem bluetooth do sparowanego z nim komputera, tabletu lub smartphona. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows oraz Android. Wcześniej na urządzeniu, do którego będziemy przesyłać dane, trzeba zainstalować odpowiednie oprogramowanie. Znajduje się ono na załączonej do zestawu płycie CD. Można też pobrać bezpłatną aplikację TORQUE dla urządzeń z Androidem. Skaner posiada stabilne połączenie bezprzewodowe Bluetooth 3.0 dla Androida.

 

Interfejs diagnostyczny KW 903 i jego możliwości

Interfejs diagnostyczny Konnwei KW903 Check engine
Urządzenie jest wygodne w użyciu. Ma niewielkie rozmiary i jest lekkie. Wystarczy je raz podłączyć i można je pozostawić w pojeździe. Wyposażone jest w tryb auto uśpienia o niskim poborze mocy. Załącza się on po 30 minutach od wykonania ostatniej czynności. Zasilane czerpie z samochodu, więc nie trzeba się martwić o wymianę baterii. Domyślnym językiem menu jest angielski, ale można go zmienić w ustawieniach. Korzystanie z interfejsu diagnostycznego jest proste, a zarazem daje duże możliwości diagnostyczne.

 

 

 

Pozwala na:

 • odczytanie kodu opisującego błędy występujące w samochodzie,
 • kasowanie pojawiających się błędów,
 • kasowanie sygnału kontrolki check engine,
 • zapisywanie wyników pomiarów,
 • pobieranie danych w różnych formatach i wydrukowanie ich.

Obsługuje wszystkie protokoły błędów OBDII: J1850 VPW, J1850 PWM, IS09141 - 2, KWP2000 and CAN.

Dzięki interfejsowi diagnostycznemu uzyskamy ponadto takie dane, jak:

 • zużycie paliwa,
 • poziom paliwa,
 • prędkość pojazdu,
 • ciśnienie oleju,
 • temperaturę układu chłodzącego silnika,
 • obciążenie silnika,
 • ciśnienie w kolektorze dolotowym,
 • położenie przepustnicy,
 • temperaturę wlotu powietrza.

Dzięki temu prostemu w obsłudze narzędziu samodzielnie przeprowadzisz diagnozę swojego samochodu. A nawet poradzisz sobie z usunięciem prostych błędów w systemie. Zaoszczędzisz dzięki temu na kosztownych wizytach w autoryzowanych serwisach lub warsztatach naprawy samochodów.

 

Narzędzie diagnostyczne Konnwei KW 903 jest dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych:Zestaw diagnostyczny Konnwei KW903

 • czerwono czarne,
 • czarne,
 • czarno pomarańczowe,
 • czarno białe,
 • czerwone,
 • czerwono  białe.

 

W skład zestawu wchodzą:

 • Konnwei KW 903,
 • płyta CD z oprogramowaniem,
 • instrukcja obsługi.

 

Produkt jest dostępny w naszym sklepie internetowym sklep.prostowniki-akumulatory.pl. A także w naszych sklepach stacjonarnych sieci Dostawcy Prądu.

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.