Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A

Nowości Duracell-nowe modele akumulatorów

Firma Duracell Automotive ogłosiła wprowadzenie nowych rozwiązań dla swoich kluczowych produktów. Rozszerzyła ofertę akumulatorów samochodowych o kolejne modele. Do gamy akumulatorów z serii Extreme dołączyły:

 • Duracell Extreme DE 60 AGM,
 • Duracell Extreme DE75 EFB
 • Duracell Extreme EFB JIS. (azjatyckie auta)

 

 

W niektórych modelach zastosowano inne technologie niż dotychczas, w innych dostosowano wymiary do norm, w których wcześniej nie występowały.  Dzięki wprowadzeniu nowych modeli, akumulatory Duracell pokryją zapotrzebowanie na różne typy akumulatorów dla ponad 1000 różnych pojazdów.

 

Nowy Duracell AGM
Duracell E
xtreme DE 60 AGM. Model do tej pory dostępny był w technologii EFB. Dedykowany jest  on do montażu dla takich marek samochodów jak:

 • BMW,
 • Audi,
 • Hyundai,
 • Kia.

 

 

 

Nowy duracell EFB

 Duracell Extreme DE75 EFB. Ten model akumulatora został wyprodukowany w nowej skrzynce spełniającej wymagania normy DIN. Szczególnie polecany jest do samochodów marki Ford.

 

 

 

 

 

nowy duracell Extreme EFB Asia
Duracell Extreme EFB JIS
To seria akumulatorów wyprodukowanych dla azjatyckich marek  samochodów wyposażonych w systemy stop-start.  Szczególnie polecane są do:

 • Mazda,
 • Mitsubishi,
 • Nissan,
 • Subaru,
 • Toyota.

 

 

 

Generalny dystrybutor marki Duracell, firma Akumar S.C. potwierdziła, że nowe modele pojawią się na polskim rynku już w styczniu 2021r.

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.