Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
Nowy oddział - baner

Nowy oddział "Dostawcy Prądu" - Przeźmierowo / Tarnowo Podgórne

Sieć sklepów "Dostawcy Prądu" dynamicznie się rozwija i z roku na roku naszych punktów jest coraz więcej. Z końcem czerwca 2017 roku, postanowiliśmy otworzyć punkt sprzedaży  w Przeźmierowie gmina Tarnowo Podgórne. Sklep będzie czynny w godzinach: Pn.-Pt. od 9.00 do 17.00 oraz w Soboty od 9.00 do 14.00.

Wszystkich klientów z Przeźmierowa, Tarnowa Podgórnego i okolic zapraszamy na darmową ekspertyzę akumulatora. Niezależnie od tego gdzie został on kupiony. Sprawdzimy Państwu również instalację samochodową - napięcie ładowania, pobór prądu i sprawność rozrusznika , to wszystko całkowicie BEZPŁATNIE!

 

W ofercie standardowo będzie można znaleźć pełną gamę:

  • akumulatorów samochodowych,
  • akumulatorów ciężarowych a także akumulatory do motocykli,
  • akumulatory do łodzi,
  • akumulatory do kampera,
  • akumualtory do kosiarek,
  • prostowniki,
  • przetwornice oraz ładowarki automatyczne.

 

Adres sklepu:

ul. Rynkowa 1

62-081 Przeźmierowo

tel.: 790 390 299

Pn.-Pt. 9 -17

Sobota 9-14

 

 

O nas

Witamy na stronach Akumar S.C znanej i nowoczesnej firmy handlowo-usługowej, która prowadzi usługi w zakresie sprzedaży i diagnostyki akumulatorów, wszelkiego rodzaju baterii kwasowo-ołowiowych oraz baterii żelowych typu GS służących do rozładowań cyklicznych w układach indukcyjnych.

 

Nasze produkty są nową serią akumulatorów wapniowych zaprojektowaną w taki sposób, aby zaspokoić wszystkie wymogi użytkowników. Koncepcja i sposób produkcji naszych akumulatorów znacznie zwiększają żywotność tych wyrobów różniących się mocą i parametrami technicznymi, umożliwiając tym samym na udzielenie gwarancji o maksymalnie długim okresie.

 

Wszystkie produkty zostały oparte o najnowsze tendencje w dziedzinie motoryzacji i posiadają certyfikaty aprobaty technicznej, spełniające normy bezpieczeństwa i ekologii CLA, PCBC, według DIN. W ofercie znajdą Państwo też prostowniki, ładowarki do akumulatorów rozruchowych i żelowych. Na rynku polskim jesteśmy przedstawicielem kilku renomowanych producentów takich jak: 

Varta, Exide, Centra, Yuasa, Westa, Trojan, Topla, Tab, Optima, MotoPower, PowerBat, LP, Fogo, Sincro, CTEK, Stef-pol.

 

 

 

Firma Akumar S.C w dalszym ciągu rozwija się i poszerza ofertę handlową w zakresie asortymentu sprzedawanego towaru jak również w zakresie świadczonych usług. Zespół doświadczonych fachowców sprosta największym wyzwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dobra lokalizacja przedsiębiorstwa i prawidłowa polityka rozwoju naszej firmy sprawiła, iż z roku na rok prowadzona przez nas firma, dynamicznie się rozwija.

 

 

Historia gminy Tarnowo Podgórne

 

 

 

Tarnowo Podgórne

 

 

  

Tarnowo Podgórne to gmina wiejska położona na zachód od Poznania. Graniczy ze stolicą województwa wielkopolskiego i znajduje się na obszarze metropolitalnym Poznania, co wiąże się z silnymi oddziaływaniami, m.in. na procesy suburbanizacyjne, widocznymi zwłaszcza we wschodniej części gminy.

Siedziba gminy jest oddalona od poznańskiego rynku o około 20 km, a wschodnia część gminy – o nie więcej niż 10 km. Położenie w zachodniej części Polski – około 180 km od granicy z Niemcami – oraz w pobliżu Poznania to ważne czynniki wpływające na rozwój gminy.

Korzystna lokalizacja jest dodatkowo wzmacniana przez dostęp do infrastruktury transportowej. Środkiem gminy biegnie droga krajowa nr 92 wybudowana w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych. Przez wiele lat – do otwarcia autostrady A2 – była to główna trasa łącząca Warszawę, Poznań i Berlin. Autostrada znajduje się na południe od gminy. Bezpośredni i wygodny do niej dostęp z terenu gminy zapewnia trasa S11, pełniąca rolę zachodniej obwodnicy Poznania. Droga krajowa nr 92 i droga ekspresowa S11 krzyżują się na terenie gminy, między miejscowościami Sady i Swadzim (w pobliżu centrum logistycznego Amazona). Gmina nie ma bezpośredniego dostępu do linii kolejowych, ale znajduje się bardzo blisko portu lotniczego Poznań-Ławica (który jest położony tuż za wschodnią granicą gminy, bezpośrednio przy miejscowości Przeźmierowo). Przez północną część gminy przebiega rurociąg naftowy „Przyjaźń” (w miejscowości Góra znajduje się przepompownia).

Historia gminy sięga XII w., przy czym pierwsze wzmianki w źródłach dotyczą miejscowości Lusowo, która obecnie jest małą osadą zamieszkałą przez mniej niż 1,5 tys. osób. W połowie XV w. zbudowano w Tarnowie kościół gotycki (dopiero w 1920 r. do nazwy Tarnowo dodano określenie „Podgórne”, przy okazji przywracania polskich nazw miejscowości – w zaborze pruskim funkcjonowała niemiecka nazwa Schlehen). Przez wieki rozwój tych terenów związany był z rolnictwem (jeszcze w 1938 r. na 17 najbogatszych mieszkańców gminy tylko czterech nie było rolnikami – lekarz, ksiądz, piekarz i rzeźnik). W XIX w. nastąpił stopniowy napływ osadników niemieckich. W 1901 r. gromada niemiecka wzniosła budynek gminy, kościół ewangelicki oraz szkołę. W późniejszych latach powstały poczta, apteka, domy dla lekarza i weterynarza. Niemcy zorganizowali kasę oszczędnościowo-pożyczkową oraz spółdzielnie rolno-spożywcze i usługowe. Tarnowo stało się wzorcową pruską wsią kolonizacyjną.

Od połowy lat dziewięćdziesiątych Tarnowo Podgórne jest postrzegane jako gmina sukcesu. Świadczą o tym liczne nagrody i wysokie pozycje w rankingach przyznawane gminie i osobom z nią związanym, zwłaszcza od końca lat dziewięćdziesiątych, jednak warto dodać, że już w 1979 r. Tarnowo zwyciężyło w ogólnopolskim konkursie „Gmina – Mistrz Gospodarności”.

Gmina dobrze wykorzystała szansę związaną z odrodzeniem samorządności i przemianami ustrojowymi po 1989 r. Kluczową postacią w jej rozwoju w latach dziewięćdziesiątych był Waldy Dzikowski. Pełnił on funkcję wójta od 1990 do 2001 r. Następnie uzyskał mandat poselski z listy Platformy Obywatelskiej (do sejmu dostawał się w kolejnych pięciu kadencjach). Dzikowski postrzegany jest jako modelowy przykład lokalnego lidera. Do dzisiaj samorządowcy i mieszkańcy gminy nawiązują do tej postaci.

Od dwudziestu lat liczba mieszkańców gminy stale się zwiększa. W 2013 r. w mieszkało tu 22,5 tys. osób (o 9 tys. więcej w porównaniu z rokiem 1993 r.). Tarnowo Podgórne jest jedną z 17 gmin wchodzących w skład otaczającego Poznań powiatu poznańskiego. Jest to duży powiat, przede wszystkim pod względem liczby ludności, która w 2013 r. wynosiła ponad 352 tys. osób.

Główną miejscowością gminy jest wieś Tarnowo Podgórne, w której zlokalizowano urząd gminy oraz najważniejsze instytucje. Jednocześnie pod względem liczby ludności ustępuje ona miejsca miejscowości Przeźmierowo położonej we wschodniej części gminy, tuż przy granicy z Poznaniem. W 2013 r. w Tarnowie mieszkało około 4,9 tys. osób, a w Przeźmierowie 6,2 tys. Mimo istotnego przyrostu liczby mieszkańców w obu miejscowościach proporcja między nimi utrzymuje się na zbliżonym poziomie od początku lat dziewięćdziesiątych.

Przed boomem inwestycyjnym z lat dziewięćdziesiątych wyraźny był podział gminy na biedniejszą, rolniczą część zachodnią i bogatszą część wschodnią, w której rozwijała się drobna przedsiębiorczość (głównie w Przeźmierowie i Baranowie). Napływ inwestycji i rozwój w dużej mierze zatarły tę różnicę.

 

Czytaj więcej na http://www.tarnowo-podgorne.pl/o-gminie/informacje-podstawowe/historia/

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.