Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
Akumulatory Warszawa adresy sklepów partnerskich Dostawcy Prądu

 

W Warszawie w dzielnicy Włochy przy ul. Popularnej 57 znajduje się sklep partnerski Dostawcy Prądu. Jest to specjalistyczny sklep z akumulatorami i prostownikami.

akumulatory warszawa2

Naszym klientom oferujemy:

 • pełną gamę akumulatorów samochodowych (w tym do systemów start&stop oraz pojazdów zabytkowych), 
 • akumulatory do pojazdów ciężarowych,
 • akumulatory do maszyn budowlanych i sprzętu rolniczego,
 • akumulatory głębokiego rozładowania,
 • akumulatory do łodzi, przyczep i kamperów,
 • akumulatory do maszyn czyszczących, platform i podnośników koszowych,
 • akumulatory do motocykli,
 • akumulatory żelowe i AGM,
 • akumulatory zasilające do alarmów, zabawek i kas fiskalnych,
 • akumulatory trakcyjne do pojazdów typu Melex,
 • akumulatory do wózków inwalidzkich,
 • prostowniki, ładowarki, boostery, przewody rozruchowe,
 • testery akumulatorów.

 

sklep warszawa5

 

Akumulatory Warszawa Włochy | Diagnostyka i doradztwo

Przed nadejściem zimy zadbaj o swój akumulator. Zapraszamy na bezpłatną diagnostykę akumulatora oraz instalacji elektrycznej w samochodzie. Sprawdzamy napięcie ładowania, poziom poboru prądu oraz sprawność rozrusznika. Jeśli potrzebny będzie nowy, nasi doradcy dopasują akumulator odpowiedni do Państwa potrzeb. Gdy zdecydujecie się na zakup baterii, pomogą przy jej wymianie.  

 

 

 

 

Akumulatory Warszawa Włochy

sklep partnerski Dostawcy Prądu

Warszawa, ul. Popularna 57

tel. 574 643 743.

 

 

Zapraszamy serdecznie.

 

 

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.