Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Dostawcy prądu - baner
Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A
CTEK - Ładowarka

Ładowarka CTEK

Produkty CTEK to zawansowane ładowarki impulsowe wyposażone w mikroprocesor który steruje procesem ładowania. Dzięki ładowarką CTEK przedłużysz żywotność swojego źródła prądu w każdym typie pojazdu oraz urządzeniu poczynając od małych akumulatorów podtrzymujących np. w zabawkach, systemach alarmowych, UPS po akumulatory dla skuterów, motocykli, samochód osobowych, busach, camperach a kończąc na dużych akumulatorach w ciężarówkach TIR, pojazdach ciężkich używanych w budownictwie, pojazdach rolniczych jak ciągnikach (traktorach), kombajnach.

proces ładowania ctek

 

Szeroka oferta produktów CTEK pozwala dobrać odpowiednią ładowarkę indywidualnie dla każdego klienta. Ładowarki CTEK są wyposażone w programy, aby jak najlepiej dostosować akumulator do 8 etapowego trybu dla danego akumulatora.

 

Program SUPPLY

Dzięki temu programowi możemy wymienić akumulator bez zaniku prądu.
 Funkcja bardzo przydatna gdy nie mamy kodu do radia lub zależy nam na ustawieniach komputera lub komputera pokładowego m.in. dystans dzienny , przebieg , ustawień radia , ustawienia foteli.  

 

ładowarki ctek - proces ładowania

 

Pogram COLD

Ładowanie akumulatorów w niskich temperaturach. Dla zapewnienie skutecznego ładowania w niskich temperaturach program COLD zmienia napięcie ładowania do 14.7V.

 

 

proces ładowania COLD

 

Program AGM

Akumulatory AGM (ABSORBET GLASS MATT) wymagają innego programu ładowanie firma CTEK z myślą a takich akumulatorach stworzyła program specjalny dla tego typy akumulatorów całkowicie bezpieczny dbający o jak najlepsze parametry akumulatora.  

 

Program RECOND

Jeśli zdarzyło Ci się zaniedbać akumulator, zostawić go na długi czas bez ładowania dzięki funkcji RECOND masz możliwość przywróceniu akumulatora do „formy” program nie daje 100% skuteczności (zależne od stanu akumulatora - stopnia zasiarczenia , napięcia spoczynkowego oraz długości nieużytkowani przez długi czas).

 

proces ładowania - program Recond

 

Program NORMAL

Ładowanie akumulatorów średniej wielkości (samochody osobowy) napięcie ładowania 14.4V.

Sensor temperatury - Większe modele CTEK posiadają sensor temperatury. Sensor w razie konieczności zmniejszy nam parametry ładowania gdy wykryje zbyt wysoką temperaturę akumulatora.

 

ctek_sensor_temperatury

 

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.